गाडी दुर्घटनामा आठ वर्षीय बालकको मृत्यु, दुई घाइते

रुकम, पश्चिम। गाडी दुर्घटना हुँदा एक बालकको मृत्यु भएको छ । रुकुम पश्चिम मुसीकोट नगरपालिका–१ सल्लेमा भएको दुर्घटनामा
सल्लेका नौ वर्षीय प्रयास बिसीको मृत्यु भएको हो ।

सल्लेबाट धुनका लागि मूलखोला आउँदै गरेको बा ३ ख ७४६१ नम्बरको गाडी नियन्त्रण गुमाएर सडकभन्दा झण्डै १५० मिटर तल खसेर दुर्घटना हुँदा गम्भीर घाईते भएका बिसीकोे उपचारका क्रममा जिल्ला अस्पताल सल्लेमा मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुकुम पश्चिमले जनाएको छ ।

दुर्घटनामा परी अन्य दुई जना घाइते भएका छन् । घाइते हुनेमा सल्लेका आठ वर्षीय जेनिस बिसी र नाम नखुलेका गाडी चालक छन् । जेनिसको अवस्था गम्भीर रहेको छ भने गाडी चालकको पहिचान हुन नसकेको जिल्ला प्रहरी प्रमुख एंव प्रहरी नायब उपरीक्षक सुमित खड्काले जानकारी दिए।

गाडीले सडकमा खेलिरहेका प्रयास र जेनिसलाई कुल्चिएको प्रहरीले जनाएको छ । गाडी मंगलाबार दिउँसो दुर्घटना भएको हो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्