कर छलीको समाचार रोक्न हामीलाई ५० हजार घुसको अफर, अष्ट्रेलियामा अलपत्र विद्यार्थीहरु लाइभ (भिडियो)

काठमाडौं । न्युज २४ टेलिभिजनको विशेष कार्यक्रम ‘सीधाकुरा जनतासँग’को आज ३४२ औं एपिसोड हो । कार्यक्रमको आजको एपिसोडमा पनि विभिन्न विशेष रिपोर्टहरु प्रस्तुत गरिएको छ । साथै विभिन्न विशेष ब्यक्तित्वहरुसँग प्रत्यक्ष फोनवार्ता पनि गरिएको छ ।

कार्यक्रमको आजको एपिसोडमा निम्न विषयमा रिपोर्ट प्रस्तुत गरिएको छः

१. करोडौंको कर छलि, समाचार रोक्न आर्थिक प्रलोभन देखाउँदै स्टोर सञ्चालक !

काठमाडौं । काठमाडौंमा विना दर्ता राजश्व नै नतिरी धेरै फर्म सञ्चालन रहेका छन् भन्ने गुनासो आइरहेका छन् । हामीलाई काठमाडौं चमतीमा रहेको लक्ष्य इन्टरप्राइजेज र यसले सामान सप्लाई गर्ने पसलहरुमा भ्याट बिल नै नकाटीने गरेको सुचना प्राप्तन भयो । हामीले सुचना फलो गर्दै लक्ष्य इन्टरप्राइजेजले सामान लोड गरेको गाडीको फलो ग¥यौं ।

यो गाडी गोंगबु नयाँबसपार्क स्थित निशान खाद्य स्टोरमा रोकियो । सामान अनलोड हुन थाल्यो । हामीले सवारी चालकसँग भ्याट बिल माग्दा उनले भ्याट बिल नभएको र सँधै भ्याट बिल बिनै सामान ओसार पसार गर्ने गरेको बताए ।

२. अदालतमा बलात्कार मुद्धा– पीडितलाई प्रत्येक दिन डर र धम्की !

चितवन । बलात्कारमा मुद्धामा चितवन जिल्ला अदालतमा बहस भैरहेको बेला पीडित महिलालाई बयान फेर्न भन्दै पीडक पक्षले अदालतकै कर्मचारीको मिलेमतोमा ५ लाख झोलामा हालिदिएको बिषयमा हामीले रिपोर्टिङ गरेका थियाँै ।

अदालत भित्र लेनदेन भएको बिषय प्रत्यक्षदर्शी तथा अदालतमा कार्यरत प्रहरीले नै पुष्टी गरेका थिए । साथै उनलाई सुरक्षा चुनौती थपिएको भनेर अदालतले नै प्रहरीको जिम्मा लगाएर घरसम्म पु¥याएको अदालतका श्रेष्तदार गेहेन्द्र राज पन्तले नै बताउनुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्